Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Üye Ol | GirişRSS Besleme

Antalya – Finike Metro turizm Bilet Satış Ofisi

| Antalya | 28 Ekim 2009

metro_turizm_logoAntalya – Finike Metro turizm Bilet Satış Ofisi

Adres: Finike Otogarı No:9
Telefon: (0242) 855 60 90
Fax: (0242) 855 31 12

Bu sayfada Antalya ili Finike ilçesi için Metro Turizm bilet satış ofislerinin iletişim bilgileri yer almaktadır. Metro Turizm bilet satış ofislerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca online olarak Metro Turizm otobüs bileti almak için tıklayınız.

Sponsor Bağlantılar

1 Cevap to “Antalya – Finike Metro turizm Bilet Satış Ofisi”

 1. M.Onur DÖNMEZ on 23 Mayıs 2011 @ 11:46

  Merhaba ;

  Antalya Tekirova’dan Ankara’ya dönüş yapmak için internet üzerinden telefon numaraları bularak seyahat firmalarını aradım Finike şubenizden Süleyman bey seyahatimiz için bizlere çok yardımcı oldu.Sizler için ne kadar önemli bilmiyorum ama daha önce yaşadığım sıkıntılardan dolayı Metro Turizm firmasıyla yolculuk yapmama kararı almıştım,lakin Süleyman bey’in yardımseverliği telefondaki hassasiyeti,zamanında geri bildirimlerde bulunması farklı firma tercihlerini ikinci plana atmamıza sebep oldu.Böyle personellerle çalışmanız yaşanabilecek aksiliklerde müşterilerinizin daha ılımlı olmasına sebep verecektir kanaatindeyim.
  Yolculuğumda yaşadığım sorunu şikayet olarak yazmıyorum ancak bilmenizde fayda olacağını düşünüyorum.Sizlerinde bildiği gibi Antalya Kemer’den 14.05.2011 saat 21;30 da hareket edilmiş yaklaşık 30 km kadar bir yol yapılmıştı,bir yolcunun geç kalması sebebiyle geri dönmek durumunda kalınmıştır.Kemer’e geri dönüş ve Otogar’a geliş esnasında sürücünüz aşırı derecede hız yapmış,hem kendini hem yolcuları,hemde trafikte seyreden diğer insanları tehlikeye sokmuştur.Otogar’a gelindiğinde muavininize “neden bu kadar hızlı gelindi ” diye sorduğumda Otogar da sıra yapmalarının gerektiğini bundan sonra normal seyrimizde seyahat edeceğimizi beyan etmiştir.Kişisel fikrim yaşanılan geç kalınmışlığın telafisini insanların hayatlarını tehlikeye sokarak gidermek yerine,yolcularınıza doğru bir açıklama yapmak daha sağlıklı olacaktır.
  Yinede herşeye rağmen güzel bir yolculuk ettiğimi söyleyebilirim.Yazdıklarımın şikayet olarak algılanmasını istemem.Finike şubenizde çalışan Süleyman Bey ‘ e yardımları için tekrar teşekkür eder,sizleride böyle personellerle çalıştığınız için tebrik ederim.

  M.Onur DÖNMEZ
  MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
  Ankara Bölge Müdürlüğü

Cevap Yaz